Wynajem autokarów Warszawa - Wisiński

Wynajem autokarów Warszawa

Oferujemy:

  • Przewozy pasażerskie na stałych liniach autobusowych do Warszawy
  • Organizację przewozów na krajowych trasach turystycznych
  • Usługi transportu osób na szkolenia, wyjazdy integracyjne
  • Uroczystości rodzinne, zjazdy, wesela, itp.

Naszą główna oferta to przewozy autokarowe jak również wynajem autokarów Warszawa. Dysponujemy autobusami marki Renault Iliade o pojemności od 50 do 60 miejsc, oraz busami marki Mercedes Teamstar lub Medio o pojemności do 31 miejsc. Wszystkie nasze autobusy wyposażone są w pasy bezpieczeństwa.Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy usługi profesjonalnych, doświadczonych kierowców, a wszystkie nasze pojazdy spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa. Zawsze jesteśmy przygotowani na sprawdzenie stanu technicznego autokaru oraz kontrolę trzeźwości kierowców przed odjazdem w trasę.

Dzięki temu mogą Państwo wygodnie podróżować po całym kraju.

Dla szkół na terenie Warszawy i okolic oferujemy uproszczoną procedurę wynajmu autobusu na wyjazdy jednodniowe. Oferujemy bardzo atrakcyjną cenę na dowóz dzieci np. na baseny, do kina (koszt jednodniowej wycieczki zaczyna się od 6 zł netto od osoby). Zajmujemy się również pełną organizacją wycieczek szkolnych do atrakcyjnych miejsc na terenie Mazowsza.


Galerię autokarów prezentujemy na specjalnej stronie. Fotografie pokazują nasze autokary również podczas różnego rodzaju wyjazdów i wycieczek.

NASZE
USŁUGI
AUTOKARY
WYNAJEM
WYCIECZKI

KONTAKT wisinski.com.pl

biuro: Kienkówka 66, 21-450 Stoczek Łukowski
tel. (+48) 795 584 718, (+48) 504 823 204
e-mail: biuro@wisinski.com.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.